• Benefiční turnaj pro malou Sofii vyhráli Tománek se Ševečkem
  V sobotu 18. května se v tenisovém areálu na Vršavě odehrál avizovaný benefiční turnaj u příležitosti zahájení nové venkovní sezóny, jehož partnerem byl opět charitativní spolek Srdce na pravém místě.
 • Přehled výsledků soutěží družstev – 4.–5. a 11.–12. 5.
  O víkendu 3.–5. května se našim týmům převážně dařilo. Družstvo dospělých v sobou 4. května ovládlo domácí utkání s Holešovem a áčko starších žáků uspělo v Břeclavi, béčko a céčko stejné věkové kategorie si ovšem v Brně připsalo porážky, byť jednu z nich těsnou.
 • O víkendu odstartovaly soutěže družstev
  Týmy TK Zlín o právě uplynulém víkendu zahájily soutěže družstev. Zatímco v sobotu byla naše bilance stoprocentní zásluhou béčka dospělých a áčka a béčka starších žáků, pak v neděli utrpěli naši dorostenci na domácích kurtech porážky od týmů ŽLTC Brno, ale naše barvy „podrželi“ mladší žáci.
 • Vršava hostila silně obsazený turnaj mladších žáků
  Nakonec až na čtyři dny se protáhl kvalitně obsazený turnaj mladších žáků kategorie B, který od 2. do 5. března hostily čtyři antukové dvorce v přetlakové hale zlínského tenisového areálu na Vršavě. Z našich hráčů do singlové části nastoupili Noel Šimonič, Adam Bulejka, Jirka Lešingr a Filip Svozílek.
 • Halový oblastní přebor starších žákyň na Vršavě
  Minulý víkend se v rámci mládežnického tenisu nesl ve znamení halových oblastních přeborů. TK Zlín, konkrétně přetlaková hala v areálu na Vršavě hostila ve dnech 3.–5. února oblastní přebor starších žákyň.