• Babytenisté absolvovali soustředění KTA
  Krajská tenisová akademie uspořádala o právě uplynulém víkendu v pevné hale na Vršavě další soustředění pro mladé tenisty v kategorii babytenistů, a to pod vedením trenérů oddílu TJ Zbrojovka Vsetín a našeho kouče Filipa Svozílka.
 • Babytenisté vybojovali 2. místo
  Tato krátká zpráva je sice už skoro dva měsíce stará, protože poněkud zapadla v poprázdninovém shonu, ale my víme, že i s časovým odstupem udělá těm, kterých se týká, radost. „A“ družstvo našich babytenistů se v neděli 3. 9. zúčastnilo tradičního Oblastního finále memoriálu Zdeňka Kocmana na dvorcích ŽLTC Brno.
 • Družstvo TK Zlín ovládlo soutěž středního kurtu 
  Naše děti ročníku 2016 v letošním roce zaznamenaly úspěch už na jaře, kdy ukončily minitenisovou sezónu s bronzovými medailemi. Během léta se posunuly na střední kurt a musely se popasovat s velkými změnami – velká síť, větší dvorec, větší rakety.
 • Vydařený víkend na Sidonii
  Jako každý rok, i letos se uskutečnilo podzimní kondiční soustředění mládeže „Sidonce“, konkrétně od 8. do 12. října. Ačkoli předpověď slibovala jasné čtyři dny s teplotami nad 20 °C, příroda byla jiného mínění. Nepřízeň počasí ale nijak neoslabila nadšení a nasazení skvělé party všech účastníků.
 • Velká radost našich minitenistů
  Letošní ročník věkové kategorie minitenis (7 let a mladší) je mimořádně silný a plný šikovných dětí! Do soutěže proto mohla nastoupit hned tři družstva TK Zlín.