Áďa Ostravská vyhrála turnaj v Tišnově

Zlínští tenisté rozhodně nespí a na kolbištích i v únoru opět posbírali hromadu vavřínů. Níže přinášíme souhrn těch největších.

Ostravská Aďa uhrála své první semifinále na turnaji kategorie B mladších žákyň ve Valmezu. Ve čtvrtfinále porazila nasazenou Melicharovou 2:6 6:3 6:3 v semifinále pak podlehla pozdější vítězce Havlové 0:6 2:6. Společně se Strykovou přidaly ještě 3. místo i ve čtyřhře. Na turnaji starších žaček kategorie C v Tišnově ovládla Áďa singla , kde ve finále zdolal hladce Růžičkovou 6:2 6:0 a společně se svou finálovou soupeřkou ovládly i debla.

Hanačík Tonda po turnajové pauza opět zahrál výborně na turnaji starších žáků kategorie B SK Raketa, kde se ve dvouhře probojoval do semifinále ve dvouhře, kde musel kvůli křečím skrečovat ve třetím setu souboj s Žoldákem. Debla společně s Macháčkem hladce vyhráli.

Majc Mario pokřtil své nové rakety na Áčkovém turnaji mladších žáků v Havířově, kde v singlu podlehl v prvním kole Lebišovi 3:6 ve třetím setu. V deblu poté dokráčeli společně s Žiškou k vítězství v celém turnaji.

Horáková Petra vybojovala výborné třetí místo v deblu na turnaji kategorie A na Miltenu, kde společně s Kuchařovou podlehly v semifinále Havlíčkové s Tomajkovou 3:6 4:6.

Ventrča Vena se po pauze opět rozehrál k výborným výkonům, když na céčkovém turnaji mužů TC Brno si přes dva třísetové zápasy došel pro celkové vítězství. Ve finále zdolal Elíska 10:5 v supertiebreaku. Na turnaji C na Dolině společně s Hrachovcem ovládli čtyřhru.

Majc Andre rozšířil svou sbírku titulů o turnaj na Mladcové, kde na silně obsazeném turnaji kategorie C zvítězil bez ztráty setu a ve finále si poradil s Žampachem 6:4 6:0.

Prusenovský Honza se probojoval do finále v singla na turnaje mladších žáků ve Starém Městě, kde podlehl Laššánovi 2:6 3:6, společně s Kubou Krajčou vyhráli debla na turnaji mladších žáků na Mladcové. Na stejném turnaji ještě přidal Kuba Krajča semifinále ve dvouhře, kde podlehl Andremu Majcovi 2:6 2:6.

15.února se uskutečnil na Vršavě turnaj baby tenisu, kterého se k naší radosti zúčastnila velká skupina našich hráčů této kategorie. Agi Hujiková vybojovala 2.místo, Kristy Marušáková po boji podlehla v boji o třetí místo. Výborně bojovali i naši nejmladší z ročníku 2012 Jirka Lešinger, Lena Švecová, Táňa Ostravská ,Noel Šimonič i Pavel Kopal.