Babytenisté sahali v krajském finále po elitní čtyřce

Na dvorcích ŽLTC Brno se první zářijový víkend uskutečnil finálový turnaj Memoriálu Zdeňka Kocmana, kterého se zúčastnili i naši babytenisté. „Po nepříliš vydařené jarní sezoně naše naděje předčily očekávání a podařilo se jim umístit na konečném šestém místě, kdy dokonce sahaly po umístění mezi nejlepšími čtyřmi družstvy,“ potěšilo trenéra mladých naději Petra Cimru.

V sobotním zápase naši hráči porazili družstvo Žďáru nad Sázavou, čímž se kvalifikovali do dalších bojů. V neděli prohráli s družstvem Znojma, kdy by v případě vítězství v závěrečné čtyřhře postupovali součtem gamů mezi nejlepší čtyři týmy, což se bohužel kvůli prohře 5:7 nestalo. V dalším zápase naši hráči porazili družstvo ŽLTC Brno a poté opět těsně prohráli utkání o páté místo s TC Brno B součtem gamů o jediný gam.

„Gratulujeme proto Agi Hujíkové, Kristy Marušákové, Elišce Burdové, Leně Švecové, Jirkovi Lešingrovi a Elišce Váňové za výbornou reprezentaci našeho klubu a dále jim přejeme hodně štěstí v dalších tenisových bojích,“ vzkázal trenér Petr Cimra.