Babyteniste úspěšní v krajském finále

V neděli 9. září se na dvorcích ŽLTC Brno zúčastnilo A družstvo babytenistů pod vedením trenéra Petra Cimry krajského finále Memoriálu Zdeňka Kocmana. Po soustředění týmu, které proběhlo na domácích dvorcích na Vršavě od úterý do soboty, odehrály zlínské naděje nedělní finálovou část v Brně v klasické sestavě: Patrik Kolář, André Majc, Petr Slovák, Jan Prusenovský a jako náhradník byl do týmu povolán Marek Šusta.

S ohledem na vítězství v jarní základní skupině, byla zlínským nadějím přidělena pozice prvního nasazeného týmu celého turnaje a po vynikajících bojovných výkonech všech hráčů roli nasazených jedniček kluci potvrdili, když na cestě za velkým úspěchem porazili postupně ve čtvrtfinále tým Tišnova, v semifinále tým Třebíče a ve finále domácí ŽLTC Brno. „O vyrovnanosti zápasů s Třebíčí a ŽLTC svědčí fakt, že zápasy rozhodl až součet gemů, kdy naši bojovníci zvítězili výsledky 25:23 resp. 27:21. Tímto úspěchem se náš tým kvalifikoval na celorepublikové finále do Prostějova, které se uskuteční již od pátku 14. září a o jehož průběhu budete informováni na našich stránkách,“ vzkázal zlínský trenér Petr Cimra.

Pokud by se někdo rozhodl vidět naše hráče přímo v akci, může se zajet podívat do Prostějova přímo. Program finálových bojů začíná již v pátek dopoledne.