Červencové úspěchy našich tenistů

Ani v době letních prázdnin naši nejen mladí tenisté nezahálí. I proto přinášíme pravidelný servis, tedy výsledky akcí uplynulého měsíce. Níže podrobný přehled.

Dospělí

Horáková Petra

Petra po úspěšné maturitě a příjicích zkouškách Petra zahájila turnajovou sezonu na TC Brno „A“ , kde společně s Kuchařovou prošli až do finále.

Juřena Michal

Michal odehrál svůj zatím nejúspěšnější turnaj mezi dospělými, když na výborně obsazeném turnaji v Kroměříži porazil krajského přeborníka Davida Kovaříka a až v semifinále podlehl Martinu Machalovi.

Dorost

Davidová Natali

Natka se po zranění se rozehrávala na „Áčku“ na Baníku Ostrava. V deblu společně s Urbanovou dokázaly celý turnaj ovládnout bez ztráty setu. Díky výbornému výkonu na krajském přeboru se Natka nominovala na letošní Pardubickou juniorku!

V dorostu Michal vybojoval v singlu semifinále na béčku v Přerově a do čtvrtfinále se probojoval na ŽLTC. Stejně jako Natka se Michal díky výsledku na krajském přeboru zaslouženě podívá na Pardubickou juniorku!

Zástěrová Lucie

Lucku zatím o prázdninách provází zranění, přesto stačila uhrát na začátku prázdnin semifinále v deblu na áčku v Hradci Králové a na béčku na ŽLTC.

Novák Lukáš

Lukáš vybojoval finále v singlu na céčku v Chrlicích a společně s Adamem Prusenovským také finále v deblu. Semifinále v singlu přivezl Lukáš z Lanžhotu a vítězství v deblu si připsal na céčku v Holešově.

Mikulcová Nela

Nelča se probojovala do finále v singlu na céčkovém turnaji v Rudicích a přidala dvě semifinálové účasti v deblu v Rudicích a Kyjově.

Starší žactvo

Hanačík Antonín

Tonda zahájil svou tradiční prázdninovou turnajovou šňůru na béčku v Žiželicích kde se probojoval do semifinále, finále uhrál na béčku ve ValMezu a dalsí semifinále přidal na béčku na BLTC Brno. Vítězství v deblu přidal na silném céčku v Kroměříži. Tonda se rovněž probojoval na MČR, kde se probojoval mezi 16 nejlepších hráčů v singlu.

Ostravská Adéla

Áďa se probojovala do finále na céčkovém turnaji dorostenek, kde získala cenný skalp Chytilové a Veselé. Mezi staršími žačkami si připsala první finále na turnaji kategorie B na TC Brno, kde bohužel musela skrečovat kvůli účasti na MČR staršího žactva.

Majc Mario

Mario se na silně obsazeném turnaji v Kroměříži probojoval do semifinále v singlu i v deblu. Dále ještě přidal semifinále v deblu na béčku BLTC Brno.

Váňa Tomáš

Tom se probojoval na céčkových turnajích na Slovácku a ve Strážnici do finále v singlu. Společně s Němečkem oba turnaje vyhrál ve čtyřhře.

Mladší žactvo

Šmídová Karolína

Kája se probojoval mezi 8 hráček na béčkových turnajích v Českých Budějovicích a na Milu Olomouc. Účast na turnajích ETA 12 proměnila na finalé v deblu ve Zlíně a semifinále v Písku. Kája se také probojovala na MČR mladšího žactva.

Hujíková Agáta

Agi se rychle rozkoukala mezi mladšími žákyněmi a hned uhrála perfektní výsledky. Finále v singlu a v deblu společně se Sárou Stříteskou na céčku ve ValMezu. Se Sárou rovněž vyhráli debla v Holešově. Agi si vyzkoušela turnaj ETA 12 ve Zlíně a přidala další semifinále v deblu.

Stříteská Sára

Sára se probojovala do semifinále v singlu na céčkových turnajích ve Vítkovicích a v Holešově. Vitězství v Holešově a finále ve ValMezu přidaly s Agi Huijkovou v deblu.

Výmola Michal

Michal zahájil letošní prázdniny výbornými výsledky na turnaji na Mladcové , kde se probojoval do semifinále a v Holešově podlehl až ve finále.

Prusenovský Jan

Honza se na céčkovém turnaji na Mladcové probojoval do finále, kde stejně jako Michal v Holešově prohrál s Bohatým z Kroměříže.

Ostravský Jiří

Jirka vybojoval v singlu semifinále na céčku v Holešově.

Baby tenis

Naši babytenisté se v červenci zúčastnili turnajů jednotlivců. Nejlepšíchvýsledků dosáhly naše naděje Lena Švecová a Jirka Lešingr.

Švecová Lena

Lena byla z našich hráčů turnajově nejaktivnější a podařilo se jí uhrát vynikající výsledky. Díky výborným výsledkům může Lena pomýšlet na výborné celkové umístění v turnajovém okruhu o Pohár Hejtmana JMK.

Výseldky: Olomouc 3.místo, Tišnov 2. místo, Třebíč 2. místo, ŽLTC Brno 2. místo, Zlín 1. místo,
Slovácko 2. místo.

Lešinger Jiří

Jirka zahájil prázdninovou turnajovou šňůru 4.místem v Třebíči a na ŽLTC Brnoa 3. místo vybojoval doma na Vršavě.
Táňa Ostravská

Táňa vybojovala výborná umístění 4.místem ve Zlíně a stejné místo obsadila i na ŽLTC Brno.

Noel Šimonič

Noel bojoval na turnajích v Otrokovicích 11.místem, Přerově 13.místem, Zlíně 9.místem a ve Vsetíně 5.místem.

Vanesa Macháčková

První turnaje si vyzkoušela i Vanesa na ŽLTC Brno z toho bylo 15. místo a ve Zlíně 17. místo.