Davidová se probojovala na MČR dorostu

Také na závěr haklové tenisové sezony naši mladí talentovaní hráči sbírali v uplynulých týdnech jeden úspěch za druhým. Níže opět přinášíme přehled a blahopřejeme!

Juřena Michal

Na turnaji dorostu kategorie B došel Michal do semifánle, kde z mečbolu podlehl Kozumplíkovi 7:5, 4:6 a 5:7. Společně s Lukášem Novákem prošli do finále debla, kde nestačili na Páral Bien 4:6 3:6.

Novák Lukáš

Lukáš zvítězil na céčku dorostu ve Strážnici, když ve finále porazil Homolku 4:6, 6:4 a 10:1. S Tomem Váňou zvítězili i v deblu, když ve finále porazili Dosoudila s Hájkem.

Davidová Natali

Natka se probojovala na MČR dorostu v Mostě. V singlu prohrála po bojovném výkonu 5:7 a 5:7 s Abeldinovou . V deblu se společně s Slaměníkovou probojovaly do semifinále, kde podlehly Charvátové se Smékalovou 4:6 a 5:7.

Švecová Lena

Lena se zúčastnila céčkového turnaje mladších žákyň na pražské Cibulce. V singlu podlehla v semifinále Jersákové 2:6 a 2:6, spolu pak ovládly debla, když ve finále porazily Zeinerovou se Svoboda 6:4, 4:6 a 1:0.

Šmídová Karolína

Kája se zúčastnila silně obsazeného turnaje kategorie A mladších žaček v Rakovníku. Po výborných výkonech porazila ve čtvrtfinále Filipovou 6:1, 6:7 a 6:0 a v semifinále ji vystavila stopku česká jednička v kategorii mladších žaček Kovačková 2:6 a 0:6. V deblu společně s Hrdličkovou prošly rovněž do semifinále.

Ostravský Jiří

Jirka si připsal vítězství na céčku mladších žáků na Slovácku. Turnajem prošel hladce a ve finále zdolal Rouska 6:2 a 6:2. S Michalem Výmolou neztratili v deblu ani game a celý turnaj ovládli. Michal přidal ještě semifinále v singlu.