Davidová vyhrála finále ve čtyřhře

Mladší žačka našeho klubu Natálie Davidová dosáhla uplynulý víkend na turnajové vítězství, když v rámci silně obsazeného turnaje kategorie B v Brně se Slamníkovou ovládla čtyřhru. V singlu padla právě se svou spoluhráčkou před branami semifinále.

Baby tenis

Aja Majc rozšířil sbírku o další pohár za třetí místo na turnaji v Brně na Kraví hoře. V semifinále prohrál po boji s pozdějším vítězem Němcem 3:4.

Mladší žáci

Natka Davidová bojovala na silně obsazeném turnaji kategorie „B“ na ŽLTC. Ve čtvrtfinále singla prohrála s první nasazenou Slamníkovou. Společně pak vybojovaly titul ve čtyřhře. „Boj o postup do semifinále přinesl krásný, dlouhý a naprosto vyrovnaný zápas, který rozhodlo pár míčů. Zejména spousty neproměněných výhod, kde chybělo i trochu štěstí. Ale za výkon se Natka opravdu stydět nemusí,“ konstatuje její otec Tomáš Drobný.

Ve čtyřhře se s Májou dle „papírových“ předpokladů dostaly do finále, kde narazily na silnou dvojici hráček Syrová (ČLTK) a Suchá (Sparta Praha). „Začátek děvčatům vůbec nevyšel, prohrávaly 0:5. Jakmile se probraly z komatu, tak otočily na 6:5, ale nakonec set prohrály v tiebreaku. V druhém setu odvrátily dva mečboly za stavu 4:5 a set vyhrály 7:5. V supertiebreaku si od začátku hlídaly náskok a díky bojovnému a kamarádskému výkonu vyhrály přesně po dvou hodinách tento zápas. Neskutečný zápas!“ dodal Drobný.

Starší žáci

Lukáš Novák uhrál semifinále na turnaji v Kyjově ve dvouhře a finále ve čtyřhře. Michal Juřena se vydal na silně obsazený turnaj kategorie „B“ na Dolině, kde ve druhém kole dostal možnost si zahrát s finalistou MČR Vojtěchem Petrem.

Lucka Zástěrová vybojovala semifinále ve čtyřhře na turnaji kategorie „B“ na Milo Olomouc.

Dospělí

Petra Horáková hrála na turnaji kategorie „B“ na Shark Brno. Vybojovala čtvrtfinále ve dvouhře a semifinále ve čtyřhře.