Jan Macharáček opět zvolen předsedou tenisového svazu na jižní Moravě!

Svou práci pro bílý sport nedělá vůbec špatně. Naopak. I proto máme radost, že svůj post a důvěru pro druhé volební období v čele Jihomoravského tenisového svazu opět dostal předseda našeho klubu Mgr. Jan Macharáček. V polovině listopadu byl na valné hromadě v hotelu Velká Klajdovka v Brně jednomyslně zvolen pro nadcházející pětileté funkční období.

„Za opětovnou důvěru jsem rád, na druhou stranu je to pro mě ohromně zavazující. Máme před sebou rozděláno mnoho práce a projektů, které mají pomoci rozvoje tenisu v našem regionu. Věřím, že s kolegy vše společně zvládneme,“ skromně, ale rozhodně konstatoval Jan Macharáček.

Výkonný výboru JmTS: Předseda: Jan Macharáček. Členové: Ivoš Šilhánek, František Vinopala, Jiří Vyoral, Michal Juda, Martin Wirgler a Zdeněk Kunický.

Rada JmTS: Jaroslav Balaš, Tomáš Cibulec, Jiří Zháněl (všichni za Olomoucký kraj), Leoš Chalupa, Zdeněk Mašík, Miroslav Tomeček (Kraj Vysočina), Josef Kubičík, David Mištúrik, Dušan Netopil, Dagmar Vodáková (Zlínský kraj), Richard Bartoš, Martin Dvořáček, Michal Meluzín, Bohuslav Novák, Karel Přerovský, Petr Řačák, Petr Šafránek (Jihomoravský kraj). Členové Rady jsou také dle stanov všichni členové VV JmTS včetně předsedy.