Jarní soustředění Sidonie se vydařilo, hitem bylo frisbee

Na Sidonku se v letošním roce vydala rekordní účast 27 hráčů TK Zlín. Trenérský tým ve složení David Machala, Jirka Svoboda a Tomáš Macharáček si připravil pro svěřence opět pěknou porci kondičních radovánek před nadcházející sezonou.

„Naprosto luxusní počasí jsme využili na sto procent. Ke štafetám, fotbalu a basketbalu navíc letos přibylo frisbee, které se stalo okamžitě hitem,“ s úsměvem poznamenává trenér Tomáš Macharáček. „Některé útočníky Véna Ventřča přiváděl svými brankářskými dovednostmi k šílenství a dostat talíř do branky se stalo mission impossible,“ konstatuje. „V lese jsme potěšili rozvážnější běžce intervaly do kopce a klasickou lesní válkou s tenisáky. Letošním vrcholem se stal výlet na Veršatec. Na sedmikilometrovém kopečku jsme nastoupali téměř 600 výškových metrů a zříceninu na kopci jsme obdivovali již po hodině a dvaceti minutách. Klobouk dolů mládeži!“ smekl přísný a důsledný šéftrenér klubu.

Navíc se vše letos obešlo i bez remcalů. „Signál mobilní sítě se objevil až asi dvě stě metrů před cílem a využití mobilních aparátu bylo znemožněno. Chvilku se bavit jen tak s někým naživo, má taky něco do sebe,“ vzkázal mladé generaci Macharáček. „Závěrečný běh už byl jenom třešničkou na dortu. Díky všem za vydařenou akci a na podzim na stejném místě!“ dodal.