Lednové úspěchy mladých tenistů

S novým rokem 2020 neochabla chuť našich mladých tenistů, kteří na kolbištích dosáhli nespočtu zajímavých výsledků. Zde přinášíme jejich přehled.

Lucka Zástěrová uhrála výborný výsledek na turnaji ETA 16 v Milovicích , když z kvalifikace postoupila mezi osm nejlepších , kde prohrála ve třech setech s Terezou Křenkovou.

Áďa Ostravská se probojovala do finále čtyřhry na krajském přeboru ml. žákyň , když společně s Růžičkovou podlehly Dvořáčkové s Boudovou. V singlu se Áďa probojovala do čtvrtfinále. Vítězství si Áďa připsala na turnaji kategorie C starších žákyň, když celý turnaj hladce ovládla v singlu i deblu.

Mario Majc se stal krajským přeborníkem ve čtyřhře mladších žáků, když společně se Štěpánem Žiškou prošli celý turnaj bez ztráty setu.

Michal Juřena vybojoval 2. místo na domácím turnaji dorostenců kategorie C na Vršavě a společně s Lukášem Novákem uhráli finále i ve čtyřhře.

Natka Davidová vyhrála turnaj dorostu kategorie C ve Strání.

Honza Prusenovský uhrál krásný výsledek na turnaji kategorie C mladších žáků ve Starém Městě, kde prohrál až ve finále s Kriškou.

Andre Majc získal další titul na turnaji kategorie mladších žáků kategorie C v Brně Líšni. Celým turnajem prošel bez ztráty setu a přidal ještě finálovou účast v deblu.

Agi Hujíková získala 5. místo na prestižním turnaji baby tenisu v Prostějově.

Eliška Burdová vybojovala 3. místo mezi děvčaty na turnaji baby tenisu v Rožnově p. R.