Lucie Zástěrová ovládla turnaj ve Starém Městě

Přelom měsíce se nesl více v duchu svátečních dnů než tenisu. I proto tento čas využili k reprezentaci jen tři hráči, přičemž nejlépe si vedla Lucie Zástěrová, která ovládla turnaj kategorie C ve Starém Městě. Na závěr halové sezony dorostenec Václav Ventrča vyhrál čtyřhru s Michalem Kulhánkem v Tiškově. Blahopřejeme!

Starší žákyně

Starší žákyně rozehrály turnaj kategorie C ve Starém Městě. Z vítězství se radovala Lucka Zástěrová. Nela Mikulcová prohrála v semifinále s Luckou Zástěrovou a připsala si cenné třetí místo. Své první body si letos pripsala i Stefi Popová, kde vypadla ve 2. kole.

Dorost

Vena Ventrča ukončil sezónu v Tišňově na turnaji kategorie B. V singlu prohrál ve druhém kole. Společně s Michaelem Kulhánkem ovládli turnaj ve čtyřhře.

Turnaje Kategorie B v Třebíči se zučastnila Natali Slezákova, uhrala 2 kolo ve dvouhre a ve ctyřhre ji spolu s Denisou Švendovou titul unikl o 1 míč po nejtěsnější
prohře 9:11 ve třetím setu.

Týden předtím zlínští tenisté také sbírali úspěchy. Jarda Šmédek na kvalitním turnaji kategorii B ve Frýdlantu uhrál semifinále. Natali Slezáková druhé kolo na turnaji B na Dolině.

Tereza Střelcová potvrdila solidní formu a uhrála semifinále ve dvouhře a finále ve čtyřhře na turnaji kategorie C na Slovácku. První bodíky si také připsal Jakub Krajča postupem do semifinále čtyřhry na turnaji kat C na Mladcové společně s Nicem Sedlářem.