Mladší žáci jsou blízko postupu na MČR

Pět kol je už odehráno v soutěži družstev. Ta naše si v uplynulých dvou opět vedla úspěšně. Blízko postupu jsou oba naše dorostenecké výběry a také mladší žáci, kteří zvládli klíčový duel s TC Brno a jsou blizoučko účasti na MČR.

Dospělí

TK Zlín B– BLTC Brno 7:2

Naši nastoupili v téměř kompletní sestavě a klíčové utkání perfektně zvládli. Po singlech byl stav 6:0, i když zápasy dvouher byly poměrně vyrovnané, ale naši hráči kritické okamžiky zvládli .

TK Zlín B – I.NTC Olomouc 7:2

Opět kompletní sestava a další snadná výhra. Stav 4:2 po singlech naši pojistili snadnými výhrami v deblech.

Dorost

TK Zlín A – Jiskra Otrokovice 9:0

Družstvo složené částečně ještě z hráčů žákovského věku neustále překvapuje. Jednoznačná výhra bez ztráty setu a opět perfektní a bojovný výkon.

TK Zlín A -ŽLTC Brno 6:3

Po předešlých výkonech jsme do Brna jeli jako mírní favorité. Po singlech byl stav 4:2, ale naši prohráli všechny úvodní sady čtyřher. Opět se potvrdila síla družstva a podařilo se zápas opět překlopit na naši stranu.

Áčko je stále bez porážky a pokud v příštím utkání porazíme Tišnov, rozhodne se o postupujícím na MČR družstev v posledním zápase proti favorizovanému Slovácku.

TK Zlín B – Slovácko C 7:2

TK Zlín B – TK Blansko 7:2

Bečko zatím prochází II. třídou bez porážky a o postupu do vyšší soutěže se rozhodne zřejmě v poslední kole proti Hodonínu B.

Starší žactvo

TK Zlín A – ŽLTC Brno A 4:5

Klíčové utkání o postup bohužel zkomplikovala nemoc Michala Juřeny, ale i s tímto oslabením naši bojovali statečně. Škoda těsné prohry Tondy Hanačíka a hratelného zápasu Adama Prusenovského.

TK Zlín A – Slovácko B 5:4

Tentokrát se štěstí přiklonilo na naši stranu a s uzdraveným Michalem a obvyklou silou našich holek jsme urvali vítězství 5:4.

TK Zlín B – TK Blansko 5:4

TK Zlín B – ŽLTC Brno E 9:0

Béčko si připsalo dvě vítězství a šanci na případný postup už nemají po prohře s Mladcovou A ve svých rukou. Poslední kolo ještě čeká ještě nebezpečné Slovácko B.

TK Zlín C – TK 2000 Luhačovice 4:5

Mladší žactvo

TK Zlín A – TK Bors Club Břeclav 7:2

Snadná výhra před rozhodujícím utkáním s TC Brno.

TK Zlín A – TC Brno A 5:4

Rozhodujíc zápas se stal dramatem do posledního míčku. Stav 3:3 po singlech nahrával spíše našim nejmladším. Děvčaty i díky zranění Adi Galnorové nezvládly svůj zápas ve čtyřhře. A po vítězství Maria Majce s Tondou Hanačíkem rozhodovala poslední čtyřhra Dominika Bodláka s Tomášem Váňou, kteří otočili zápas po prohraném prvním setu a po vítězství 6:3 ve třetím setu je postup na MČR už na dohled.

TK Zlín B – TK Žďár nad Sázavou 6:3

TK Zlín B – Jiskra Otrokovice 8:1

Béčko získalo dvě důležitá vítězství a usiluje o postavení v horní části tabulky I. třídy.

TK Zlín C – TK Natali 8:1

Céčko je po další výhře je ve stejné pozici jako béčko. Momentálně je v tabulce III. třídy na 4. místě.

Baby tenis

„A“ družstvo odehrálo vítězný domácí zápas s Mosilanou Brno a dva vítězné zápasy v Třebíči proti Jihlavě a domácímu družstvu Třebíče, čímž se probojovalo do finálového turnaje Memoriálu Zdeňka Kocmana v Brně.

Naše naděje nastoupily v sestavě Šmídová, Ostravský, Výmola, Hlobilová.

„B“ družstvo oslabeno o Sáru Stříteskou sbíralo ve zbývajících zápasech cenné zkušenosti pro příští sezonu a určitě se mezi ostatními týmy v soutěži neztratilo.

V sestavě nastoupily hráčky Burdová, Marušáková, Van Neck a Špačková.