Na finále dosáhli Ventrča a Juřena

Také začátek března zastihl naše hráče ve velmi aktivním režimu. Nejlepšího výsledku ze zlínských tenistů dosáhl dorostenec Václav Ventrča, který ve Znojmě prohrál až ve finále jak v singlu, tak deblu. Úspěšný byl také starší žák Michal Juřena, jenž ve Strážnici padl až v boji o celkový vavřín. Zde je přehled výsledků našich členů.

Baby Tenis

Druhý vršavský turnaj nejmladších nadějí opět přinesl medailové umístění. Patrik Kolář vybojoval 3. místo, když v souboji o bronz porazil Andreho Majce. „Pochvalu zaslouží rovněž nejmladší účastníci Jirka Ostravský a Sára Střiteská,“ konstatoval předseda klubu Jan Macharáček.

Mladší žactvo

Adélka Ostravska získala první medailové umístění na turnaji kategorie D v Ostravě. Uhrála semifinále ve dvouhře i ve čtyřhře.

Starší žactvo

Michal Juřena se probil až do finále na turnaji ve Strážnici. Sehraná dvojice Juřena , Prusenovský tentokrát prohrála v semifinále s pozdějšími vítězi.

Dorost

Vena Ventrča stabilizoval svoji psychiku a výsledky se dostavují. Na turnaji ve Znojmě uhrál finále ve dvouhře i ve čtyřhře.