Naši mladí tenisté v prosinci vybojovali hned sedm turnajových vítězství

Se startem halové sezony hráči a hráčky Tenisového klubu Zlín v prosinci uhráli nespočet pěkný výsledků, včetně turnajových vavřínů a finálových účastí. Níže přinášíme přehled jejich úspěchů.

Dorost a Dospělí

Slezáková Natka

Natka se rozloučila s kategorií juniorek dvěma turnaji ITF v Rakousku (postoupila do čtvrtfinále) a Slovinsku, kde se probojovala mezi 16 nejlepších. Na juniorském žebříčku ITF se probojovala na 823 místo. Na krajském přeboru žen se Natka probojovala mezi 8 nejlepších ve dvouhře a společně s Denisou Čižmářovou skončily v semifinále ve čtyřhře.

Ventrča Václav

Véna se probojoval mezi 8 nejlepších na krajském přeboru mužů ve Starém Městě. Mezi dorostenci prohrál 2x ve finále kvalifikace na turnajích kategorie A.

Duben Honza

Na krajském přeboru mužů uhrál Honza semifinále ve čtyřhře.

Horáková Petra

Petra se probojovala mezi 8 nejlepších na turnaji dorostenek kategorie A ve Vésce.

Šmedek Jaroslav

Jarda se zúčastnil v prosinci turnajů ITF stejně jako Natka Slezákova. Připsal si účast mezi 16 a jedno čtvrtfinále.

Starší žáci

Davidová Natali

Natka vybojovala cenné vítězství ve čtyřhře na „Béčku“ v Havlíčkové Brodě společně s Urbanovou (Agrofert Prostějov).

Zástěrová Lucie

Lucka o vánočních prázdninách získala cenné vítězství ve dvouhře na turnaji dorostu kategorie C v Ostravě.

Mikulcová Nela

Nelča se zotavila po smolném zranění kotníku a o vánočních prázdninách vyhrála turnaj kategorie C ve Strání.

Juřena Michal

Michal uhrál cenné čtvrtfinále na turnaji kategorie B TC Brno a s Adamem Prusenovským vyhráli čtyřhru na „céčku“ ve Starém Městě.

Hrazdil Jan

Honza o vánočních prázdninách vybojoval semifinále na turnaji dorostenců kategorie C ve Vésce.

Mladší žáci

Majc Mario

Mario zvítězil v prosinci na turnaji v Rožnově kategorie C. Navíc s bratrem Andrem ovládli čtyřhru. Hodně cenné je i čtvrtfinále ve dvouhře na silném turnaji kategorie B ve Znojmě, kde navíc společně s Migdalem ovládli čtyřhru. Na začátku měsíce získal ještě semifinále na silném turnaji kategorie C v Rožnově.

Hanačík Antonín

Tonda zahájil sezonu na turnajích starších žáků kategorie C ve Studénce a Rožnově a po výborných výkonech došel dvakrát do finále.

Ostravská Adéla

Ada uhrála těsně před Silvestrem finále ve čtyřhře na turnaji kategorie C v Rožnově. „V prvním kole bohužel podlehla vítězce turnaje L. Slaměníkové. Ve čtyřhře si trochu „spravila chuť“ a spolu se spoluhráčkou Lucií Dostálovou vybojovaly druhé místo, kde ve finále podlehly proti sestrám Slaměníkovým 3:6. 1:6,“ upřesnila maminka Adély Ostravské.