Natali Davidová spoluovládla Junior Fed Cup

O skvělý výsledek se postarala hráčka našeho Tenisového klubu Zlín Natali Davidová. Coby členka výběru Jihomoravského totiž začátkem prosince v Rakovníku ovládla letošní ročník prestižního turnaje družstev Junior Fed Cup mladších žákyň mezi jednotlivými kraji z celé ČR. Výběr kapitána Jaroslava Bejleka ve složení Sára Bejlek, Lucie Urbanová (obě TK Agrofert Prostějov), Natali Davidová (TK Zlín) během třídenního klání nepoznal ani jednou hořkost porážky.

Nominace je tvořena dle žebříčkového umístění hráček v daném kraji a účast byla ta nejlepší, co kategorie mladších žákyň nabízí. Jihomoravský kraj po dlouhé době reprezentovala i naše odchovankyně Natali Davidová. Jako třetí hráčka soupisky bohužel do dvouher nezasáhla, ale debly hrála všechny a to vítězně.

O postup do finále porazila Natali Davidová s Lucií Urbanovou hráčky Severomoravského kraje Heiderovou a Slaměníkovou 6:2 6:2. Ve finále společně se Sárou Bejlek porazily 3. a 7. hráčku v ČR Starečkovou a Michálkovou po boji 10:8 v supertiebreaku, které reprezentovaly Prahu.

„Děvčata měla nejsilnější týmový a kamarádský duch, který sehrál důležitou roli v těžkých zápasech. Velmi kvalitní zázemí a kompletní servis poskytl kapitán Jaroslav Bejlek, který si zaslouží rovněž velkou pochvalu. Velké poděkování patří trenérům, kteří se na přípravě Natali podíleli,“ vzkázal otec úspěšné zlínské odchovankyně Tomáš Drobný.