Natka Davidová si už zajistila účast na HMČR

Opět na vlně úspěchů pokračují tenisté našeho klubu na prahu nového roku. První lednový víkend dosáhla největšího úspěchu Natka Davidová, která si v předstihu zajistila účast na halovém šampionátu České republiky. Úspěchy ale slavili i další. Blahopřejeme.

Mladší žáci

Natka Davidová dosáhla vynikajícího výsledku na krajském přeboru mladšího žactva, když uhrála finále ve dvouhře a společně s Lucií Urbanovou vyhrály čtyřhru. Tímto výsledkem si zajistila účast na halovém mistrovství ČR na Spartě!

Starší žáci

Na domácím turnaji starších žáků na Vršavě skončil Michal Juřena ve finále, Lukáš Novák a Adam Prusenovský v semifinále. Adam s Michalem vyhrály čtyřhru, když ve finále porazili Lukáše s Filipem Holíkem.

Lucie Zástěrová sehrála v Rožnově pod Radhoštěm další céčkový turnaj „Mladý tenista“, když v boji o finále podlehla soupeřce až po boji ve třetím setu – supertiebreaku. Naopak v deblu se spolu s Kamilou Slovákovou probojovaly do finále turnaje, ale zlato zkušenějším hráčkám vzít nedokázaly. Lucka sklidila velkou pochvalu od pana Štěpánka.

Dorost

Véna Ventrča uhrál finále ve čtyřhře na silně obsazeném turnaji ve Frýdku Místku.