Nově kvalitní servis a prodej tenisového náčiní v areálu Vršava

Se startem letní antukové sezony otevřela v areálu Tenisového klubu Zlín na Vršavě novou specializovanou prodejnu na bílý sport firma Komerc Plus s r. o. „Naše pobočka donedávna působila v nedalekém areálu zábavního centra Galaxie. Nyní jsme ale blíže našim tenisovým zákazníkům,“ těší majitele firmy Libora Palase, jenž je smluvní dovozce tenisové kolekce Völkl, a smluvní prodejce lyžařské kolekce Völkl pro region Morava. „Na trhu působíme přes dvacet let,“ upřesnil 48letý sportovní a tenisový nadšenec.

Proč došlo k přesunu vaší pobočky do areálu Vrašava?

Je to logický krok spojení tenisu s našimi nabízenými službami. Kromě prodeje tenisového vybavení se totiž specializuji i na servis tenisových raket, což znamená jejich vyplétání a dovažování.

Jaký sortiment lze u vás pořídit?

Kromě všech typů tenisových raket Völkl také vše, co tenista profesionál či amatér potřebuje – oblečení, kvalitní obuv, bagy, omotávky, tlumítka a další. Co náhodou na prodejně nemáme, objednáme. (úsměv)

Proč by si právě u vás měl tenista nechat vyplést raketu?

Nespecializuji se jen na vyplétání raket Völkl, ale umíme připravit ke hře všechny typy, co jsou na trhu. Snažíme se napasovat správný výplet k dané raketě a typu hráče. Vše je o konzultaci s hráčem, který nám popíše svůj styl hry. Běžně trvá vypletení rakety okolo 20 minut. Není proto problém uspokojit zájemce na počkání, standardem je do druhého dne.

Jaká je otevírací doba vaší prodejny?

Každý pracovní den od 10 do 17 hodin. Samozřejmostí ale je přizpůsobení se požadavkům nakupujícího. Není proto problém se dle dohody potkat i mimo pracovní dobu, tedy i o sobotách a nedělích.

Mají členové zlínského klubu nějaké výhody ve vaší prodejně?

Ano, členové klubu, ale i obecně zákazník, musí být spokojeni… (úsměv)

Jaký je váš vztah k tenisu?

Bílému sportu se věnuji přes dvacet let formou byznysu… Co se hraní týče, začínal jsem s tenisem jako součástí kondiční přípravy. V mládí jsem totiž propadl koním, od 17 do 26 let jsem se živil coby profesionální jezdec na koních v překážkových dostizích a tenis byl jeden z doplňkových sportů. Tenis je nyní pro mě spojení byznysu s relaxací. Ani na koně jsem ale nezanevřel, věnuji se totiž koňskému pólu.

Vizitka

Libor Palas

48 let, ženatý, 3 děti

Koníčky: hokej, koňské pólo, lyže, běhání

Největší úspěchy: pro mě spíše nejhezčí vzpomínka: jako hodně mladý jezdec – 17 let, jsem dostal šanci a vyhrál překážkový dostih “Velkou Tochovickou”, kde byla účast velmi kvalitních koní a jezdců.

Největší tenisový úspěch: spíše pro pobavení – na amatérské úrovni jsme vyhráli vedlejší soutěž v Olomouci spolu s panem starostou z V. Bystřice.

Více informací na www.volkl-tennis.cz
Email: volkl@cmail.cz