Od pondělí se bude ve Zlíně hrát I. liga družstev. Přijďte se podívat

Kvalitní seniorský tenis bude od pondělí do čtvrtku k vidění na našich, zlínských antukových kurtech. Po letech totiž budeme pořadateli jedné ze čtyř skupin I. ligy smíšených družstev.

Protože už přes čtvrt století patříme s jednou výjimkou k tradičním účastníkům druhé nejvyšší české soutěže, naším hlavním cílem je podat co nejlepší výkon a nemít problémy se záchranou,“ potvrdil nehrající kapitán zlínského týmu Jiří Svoboda.

Dvorce ve Zlíně na Vršavě budou v rámci skupiny C hostit každý den od 10 hodin klání čtyř týmů. Domácí výběr v pondělí (5. září) vyzve TK Slavia Orlová, v úterý (6. září) HTK Třebíč a ve středu (7. září) Slovan Moravská Třebová. Ve čtvrtek je na programu duel třetího týmu ve zlínské skupině se čtvrtým z valašskomeziříčské skupiny.

„Čeká nás kvalitní skupina, velmi zdatní soupeři. V jaké sestavě opravdu nastoupí, napoví až první den, kdy všechny celky představí své výběry. Také u nás máme několik otazníků, přičemž platí, že většinu tvoří naši odchovanci, kteří v I. lize získávají neocenitelné zkušenosti,“ potvrdil zlínský kapitán.

Očekávaná sestava zlínského týmu: Muži ve složení Lenny Hampel, Marek Semjan, Jaroslav Šmédek (zatím stále zraněný), Jan Hrazdil, Michal Juřena a Václav Ventrča. Ženy ve složení Nastja Kolar, Kristýna Tomajková, Natali Davidová a Adéla Ostravská.