Ostravský ovládl domácí turnaj

Přelom ledna a února přinesl na „zimních“ halových tenisových kolbištích opět řadu zajímavých a pěkných výsledků a výkonů. Naši mladí tenisté rozhodně nezklamali a radovali se z nejednoho úspěchu. O největší překvapení se přitom postaral Jiří Ostravský, který ovládl domácí turnaj starších žáků. Níže najdete další přehled posledních výsledků.

Karolína Šmídová

Kája se probojovala do finále áčkového turnaje mladších žákyň v Břeclavi, kde podlehla Kateřině Zajičkové. Další cenný úspěch přidala na béčku v Přerově, kde kvůli únavě odehrála pouze turnaj ve čtyřhře, kterou společně s Natkou Havelkovou vyhrály bez ztráty setu.

Jiří Ostravský

Domácí turnaj starších žáků pro sebe překvapivě získal Jirka Ostravský, když ve finále porazil klubového parťáka Kubu Krajču 6:3 3:6 10:7. Další medailové umístění přidal ještě Michal Výmola, který po dvou těžkých zápasech podlehl Kubovi Krajčovi v semifinále.

Lukáš Novák Adam Prusenovský

Kluci bojovali na turnaji kategorie B dorostu na TC Brno a prošli vítězně celým turnajem , když ve finále zdolali favorizované Kratochvíla s Bienem 4:6 7:5 10:8.