Singlová prvenství v březnu vybojovali Ventrča, Hanačík, Majc a Ostravská

Tak na závěr halové zimní sezony sbírali naši tenisté ve všech kategoriích vítězství a úspěchy. Na singlové prvenství na turnajích v uplynulém měsíci březnu dosáhli Ventrča, Hanačík, Mario Majc a Ostravská.

Dospělí a dorost

Ventrča Václav

Véna v březnu vyhrál „béčkový“ turnaj dorostu v Tišnově a připsal si nejcennější výsledek zimní sezony.

Starší žactvo

Juřena Michal

Michal uhrál finále na turnaji na Mladcové, i když na výsledek ve finále by raději brzo zapomněl. Společně s Adamem Prusenovským hladce prošli turnajem až k vítězství .

Davidová Natali

Natka si připsala další vítězství ve čtyřhře na Béčku na Dolině. Společně s Urbanovou z Prostějova vybojovala vítězství ve finále v supertiebreaku.

Mikulcová Nela

Nelča vybojovala cenné 2.místo na domácím turnaji dorostu ve Zlině.

Mladší žactvo

Hanačík Antonín

Tonda zabodoval na béčkovém turnaji v Havířově, kde zvítězil bez ztráty setu ve dvouhře a ve čtyřhře postoupil do finále.

Bodlák Dominik

Dominik uhrál na Mez Vsetín finále ve dvouhře, kde po boji podlehnul Abramanovi a společně se Šmejkalem zvítězil ve čtyřhře.

Ostravská Adéla

Adélka vyhrála svůj první turnaj v Rožnově a probojovala se do finále na turnaji ve Starém Městě. Společně s Galnorovou vyhrály turnaj v Rožnově a na Slovácku.

Majc Mario

Maja si došel hladce pro vítězství na turnaji ve Vésce.

Baby tenis

Šmídová Karolína

Kája uhrála pěkný výsledek na TREND SPORT OLOMOUC, kdy skončila celkově mezi kluky na 4. místě a mezi dívkami byla druhá.