Šmedek s Horákovou přeborníky kraje

Úspěšně si vedli v uplynulých krajských přeborech naši tenisté. V prestižní seniorské kategorii se velmi vedlo Jardovi Šmedkovi, jenž si zahrál finále v singlu a ovládl čtyřhru,. Stejně úspěšná v deblu byla Petra Horáková.

Krajský přebor mužů

Letošní přebor mužů neměl silné obsazení a tak dostali šanci se prosadit mladší ročníky. Jarda Šmedek vyřadil ve druhém kole prvního nasazeného Davida Kovaříka 7:6 3:6 7:6 a probojoval se až do finále, kde podlehl Bartoňovi 3:6 3:6.

Véna Ventrča společně s Honzou Hrazdilem využili příznivý los a probojovali se až do finále, kde těsně podlehli Šmedkovi s Kovaříkem 5:10 v supertiebreaku.

Krajský přebor žen

V ženách náš klub reprezentovala Petra Horáková. V singlu podlehla už v prvním kole s Wirglerovou, ale v deblu si spravila chuť a společně s Leibišovou získala titul přebornic kraje, když ve finále zdolaly Csabi s Jurkovou ve třech setech.

Krajský přebor starších žáků

Michal Juřena se probojoval na domácí půdě do semifinále, kde ve výborném zápase podlehnul Blumaireovi 4:6 ve třetím setu. Společně s Adamem Prusenovským přidali ještě 3. místo ve čtyřhře.

Krajský přebor starších žaček

Lucka Zástěrová uhrála semifinále ve dvouhře, kde prohrála se Záviškovou ve třech setech a ve čtyřhře si společně se Skybovou došly pro vítězství. Natka Davidová doplnila sbírku medailí z krajských přeborů třetím místem ve čtyřhře.

Aďa Ostravská v pauze mezi zápasy soutěží družstev stihla ovládnout „cečkový“ turnaj v Kroměříži, kde v cestě za vítězstvím neztratila ani set. Domča Bodlák na stejném turnaji došel až do finále v singlu a v deblu společně s Tomášem Váňou celý turnaj vyhráli.