Štěpánský turnaj ovládl Marušák s Polákem

Vítězi Štěpánského turnaje ve čtyřhře členů a přátel Tenisového klubu Zlín se stali Martin Marušák a Petr Polák. Tradičně 26. prosince a již podruhé v přetlakové hale ve Zlíně-Vršavě změřilo síly 26 hráčů, kteří byli losem nasazení do dvojic a následně se ve čtyřech skupinách utkali systémem každý s každým. „Ve tříčlenných skupinách se hrálo na jeden set do devíti gamů, ve čtyřčlenné na tradiční šestigamový set. Do finálových bojů postoupily vždy dvě nejúspěšnější dvojice z každé skupiny,“ upřesnil ředitel turnaje a předseda TK Zlín Jan Macharáček.

Ve skvělé přátelské atmosféře byly k vidění lité boje s pojené s kopcem zábavy. Až do závěrečných bojů se probojovali Martin Marušák s Petrem Polákem, kteří po boji porazili ve finále Tomáše Břečku s Petrem Šenkeříkem 6:3. „Vyhráli všichni, kteří na druhý svátek Vánoční přišli. Už se všichni těšíme na další akce pro naše členy nezávodního tenisu, kterých bude opět několik,“ slíbil šéf klubu.

VÝSLEDKY ŠTĚPÁNSKÉHO TURNAJE 2018 – finále: Martin Marušák, Petr Polák – Tomáš Břečka, Petr Šenkeřík 6:3. Semifinále: Marušák, Polák – J. Šenkeřík, Slezák 6:0, Břečka, P. Šenkeřík – Michal Výmola, Václav Přikryl 6:3.