Štěpánský turnaj ovládli Výmola s Machalou

Vítězi tradičního Štěpánského turnaje ve čtyřhře členů a přátel Tenisového klubu Zlín se stali a roli favorita potvrdili Michal Výmola s Dušanem Machalou, když bez ztráty kytičky prošli nástrahami turnaje a ve finále přehráli Jiřího Fialu s Danem Valentou.

Jako každoročně 26. prosince, nyní opět v zázemí pevné haly na Vršavě, změřilo síly 28 hráčů, kteří si sami zvolili své parťáky pro hru a ve čtyřech skupinách se utkali systémem každý s každým, následovaly vyřazovací boje.

Ve skvělé přátelské atmosféře byly k vidění lité boje s pojené s kopcem zábavy. „Vyhráli všichni, kteří přišli po svátcích rozhýbat svá těla. Během úterního odpoledne se nejen bojovalo o každý míček, ale i vesele besedovalo, nálada byla parádní! Už se všichni těšíme na další akce nejen pro naše členy nezávodního tenisu, kterých bude v nadcházejícím kalendářním roce opět několik,“ dodal s úsměvem hrající ředitel turnaje a předseda TK Zlín Jan Macharáček.

VÝSLEDKY ŠTĚPÁNSKÉHO TURNAJE 2023 – Finále: Výmola, Machala – Fiala, Valenta 6:2. Semifinále: Výmola, Machala – Matela, Štěpán 6:4, Fiala, Valenta – Šenkeřík, Šenkeřík 6:4. Čtvrtfinále: Výmola, Machala – Maršálek, Jurásek 6:1, Matela, Štěpán – Sukup, Oškera 7:5, Šenkeřík, Šenkeřík – Hrabal, Svoboda 6:2, Fiala, Valenta – Břenek, Brázda 7:6 (6).