Tenisové naděje v prosinci sbíraly úspěchy

Na vítězné vlně se „veze“ se veze Karolína Šmídová, která uspěla nyní v České Lípě. V uplynulých prosincových týdnech se dařilo i dalším našim mládežnickým odchovancům, přehled úspěchů přinášíme níže.

Šmídová Karolína

Kája pokračovala ve vítězném tažení v kategorii mladších žaček a přivezla vítězství z béčkového turnaje na TC MJ-Líšeň. Turnajem prošla bez ztráty setu a ve finále zdolala Přikrylovou 6:2, 6:1. S Hrdličkovou nenašly přemožitelky ani ve čtyřhře a ve finále zdolaly Jelínkovou s Přikrylovou 6:3 6:2.

Novák Lukáš

Lukáš si připsal cenné vítězství na turnaji kategorie C dorostu v Kyjově, když ve finále zdolal Rašticu 6:7, 6:1, 10:1. Společně s Tomem Váňou ovládli rovněž čtyřhru.

Krajča Jakub

Kuba zahájil sezonu vítězstvími na turnaji starších žáků kategorie C v Drnovicích, kde zdolal ve finále Vondráčka 6:1, 6:2 a na Slovácku, kde po boji udolal Veselého 2:6, 6:0, 12:10. Spolu s Honzou Prusenovským vyhráli rovněž čtyřhru.

Hujíková Agáta

Agi se ve Valašském Meziříčí probojovala do finále singla na céčkovém turnaji mladších žaček. Ve finále podlehla slovenské naději Kužilové 1:6, 1:6. V deblu si spravily chuť společně se Sárou Stříteskou, když celý turnaj ovládly.

Švecová Lena Ostravská Táňa

Holky nenašly přemožitelky na krajském přeboru ročníku 2012. Ve finále zdolaly své vrstevnice Nejezchlebovou a Jirsákovou 6:3, 6:2.