Tenisové turnaje po epidemii odstartovaly

Po čase koronavirových omezení a jejich následných rozvolňování začaly na přelomu května a června první soutěže – krajské přebory mladšího žactva a dorostu. Největší úspěch přivezla Áda Ostravská, které se v Břeclavi probojovala de semifinále singla,

Dorostenci

Do pavouka zasáhli tři naši hráči. Adam Prusenovský se probojoval do druhého kola v singlu a společně s Jardou Šmedkem vybojovali bronz v deblu. Michal Juřena kvuli bolavým zádům nemohl podat obvykly výkon a stejně jako Lukáš Novák se loučili už v prvním kole.

Z hostujících hráčů, kteří se připravují v našem klubu se Jarda Šmedek probojoval do semifinále singla a Honza Hrazdil mezi 16 nejlepších.

Dorostenky

Děvčata bojovala na přeboru ve Znojmě. Lucka Zástěrová se probojovala mezi 16 nejlepších v singlu a společně s Jančíkovou vybojovala bronz v deblu. Natka Davidová uhrála kolo v singlu a společně s Hrbkovou přidaly další bronz v deblu.

Mladší žáci

Kluci bojovali na domácích kurtech ve Zlíně. Mario Majc se probojoval mezi 8 nejlepších. Mezi 16 nejlepších proklouzli ještě Andre Majc a Tom Páže. Zkušenosti posbírali i naši nejmladší borci Jirka Ostravský a Michal Výmola. Andre s Mariem pak přidali další deblový bronz z krajských přeborů pro TK Zlín.

Mladší žákyně

Největší úspěch  z přeborů přivezla Ada Ostravská, které se v Břeclavi probojovala de semifinále singla, kde podlehla pozdější vítězce Dvořáčkové ze ŽLTC Brno 3:6 2:6. V deblu společně se Strykovou podlehly až ve finále 9:11 v supertiebreaku Dvořáčkové a Boudové. Kája Šmídová posbírala další zkušenosti a probojoval se do druhého kola v singlu a čtvrtfinále v deblu.