Tenisté odstartovali halovou sezonu, úspěšně

Halová zimní sezóna se rozběhla a na prosincových turnajích nechyběli ani hráči našeho Tenisového klubu Zlín, kteří v řadě případů potvrdili svou rostoucí výkonnost. Zde jsou výsledky.

Babytenis

Andre Majc se zúčastnil turnaje v Rožnově, kde rozhodně nezklamal a do tabulky zimní Jokratour babytenisu si připsal 13 bodů.

Mladší žáci

V kategorii mladších žáků si nejlépe vedl Antonín Hanačík. Talentovaný zlínský hráč vybojoval na silně obsazeném turnaje třídy „C“ kategorie 7 ve Studénce semifinále ve dvouhře i čtyřhře.

„Na první body do žebříčku dosáhli ročníky 2008, přesněji Mário Majc, Tomáš Páže nebo Adélka Ostravska. Svůj první turnaj v kategorii mladších žáků odehráli také Dominik Bodlák a Kuba Krajča,“ upřesnil šéf zlínského klubu Jan Machráček.

Starší žaci

Skvělý výsledek dosáhla na urnaji třídy „C“ ve Starém Městě Lucie Zástěrová. Prohrála až ve finále dvouhry, chuť si pak spravila ve čtyřhře, kterou s Gergůrkovou jasně ovládly po výsledku 6:1 a 6:0.

Kluci hráli ve Starém městě turnaj třídy „C“. Honza Hrazdil a Michal Juřena uhráli čtvrtfinále ve dvouhře. Michal Juřena a Lukáš Novák semifinále ve čtyřhře. Honza Hrazdil čtyřhru vyhrál.

Dorost

Naši dorostenci ve většině případů uhráli druhé kolo. Na prvním klání turnaje třídy „A“ Jarda Šmedek postoupil ve Slezsku do 2.kola ve dvouhře.

Ve Vésce pro změnu Natka Slezákova a Petra Horáková se probojovaly do 2.kola ve čtyřhře.

Stejného výsledku dosáhla Terka Střelcová ve dvouhře na turnaji třídy „C“ ve Frýdku Místku.