Tituly pro Davidovou a Hančíka

Již naplno jsou rozehrány téměř všechny soutěže tenistů. Níže přinášíme souhrn výsledků, kterých v rámci krajských přeborů dosáhli nadějní tenisté našeho klubu TK Zlín v minulých dnech.

Dorostenci – Jihlava

Výborný výsledek se podařil Michalovi Juřenovi, který v singlu postoupil do čtvrtfinále ve dvouhře a mohl si zahrát kvalifikaci o postup na Pardubickou juniorku, kde podlehl po boji s favorizovaným Kubou Novákem. Michal společně s Adamem Prusenovským postoupili do čtvrtfinále ve čtyřhře.

Dorostenky – Znojmo

Natka Davidová (vlevo) s trofejí

Titul si ze Znojma odváží Natka Davidová , která společně s Luckou Urbanovou proletěla pavoukem bez ztráty setu. Ve finále zdolaly Řezničkovou a Wirglerovou 6:3 6:3. V singlu se Natka probojovala do čtvrtfinále, kde podlehla Wirglerové 3:6 5:7.

Starší žáci – Třebíč

Tonda Hanačík společně s Markem Němečkem vyhráli celý turnaj ve čtyřhře, když jim ve finále skrečovali zápas Šnajdr se Zeraiem. V singlu došel Tonda do čtvrtfinále. Mezi 16 nejlepších se v singlu probojoval Mario Majc.

Starší žákyně – ŽLTC Brno

Ve starších žačkách nás reprezentovala pouze Áďa Ostravská. Mezi 16 nejlepšími ztratila dobře rozehraný zápas se Zimanyi. V deblu se společně s Valerií Boudovou probojovaly do semifinále, kde podlehly Svitilové se Zimanyi.

Mladší žáci – Staré Město

V prvním kole se potkali dva naši zástupci. Honza Prusenovský zdolal Jirku Ostravského 7:5 6:3. V dalším kole už Honza nestačil ve třech setech na Josefa Brtníka. V deblu Honza společně s Průdkem vybojovali semifinále, kde podlehli Wirglerovi s Dujkou 1:6 4:6.

Mladší žákyně – Tišnov

Kája Šmidová postoupila do čtvrtfinále, kde podlehla Dřevojanové 3:6 1:6. Pěkný výkon podala Agi Hujíková postupem mezi 16 nejlepších. Ve čtyřhře Kája společně s Havlovou vybojovaly semifinále, kde podlehly Navrátilové s Padrnosovou.