Turnajový double pro Táňu Ostravskou

Na béčkovém turnaji dorostu prošel Michal Juřena do finále singla, kde ale musel z důvodu zranění skrečovat zápas proti Lankočimu za stavu 6:7, 1:3.  Společně s Adamem Prusenovským se poté probojoval i do finále debla, v němž však zlínská dvojice podlehla Beránkovi s Lankočím 3:6, 2:6.

Adéla Ostravská uhrála prozatím svůj nejlepší výsledek v kategorii dorostu. Na béčkovém turnaji na Slovácku prošla do čvrtfinále v singlu, lépe se jí pak dařilo ve čtyřhře ve dvojici se Svítilovou – až ve finále je zastavil pár Žingorová–Zourková 4:6, 0:6.

Táňa Ostravská získala double na céčkovém turnaji v Brně-Komíně, když prošla celým turnajem bez ztráty setu a ve finále zdolala Kalouskovou jednoznačně 6:0, 6:1, aby pak společně s Hybnerovou přidala titul i v deblu.

Kája Šmídová bojovala na Oblastním přeboru starších žákyň v Břeclavi. Ve dvouhře měla smůlu na los, a tak prohrála už ve 2. kole s pozdější vítězkou a první nasazenou Eliškou Dřevojanovou těsně 6:7, 6:7. Chuť si spravila ve čtyřhře, kterou spolu s Nelou Padrnosovou z Třebíče jako nenasazené celou vyhrály, když v průběhu turnaje ztratily pouhých pět gamů.