Únorové úspěchy našich tenistů

Také v měsíci únoru závodní hráči TK Zlín prokazovali na kolbištích své kvality a hodiny strávených na kurtech. Nespočet medailových umístění je skvělou vizitkou práce jak hráčů, tak trenérů a obětavých rodičů.

Dospělí a dorost

Horáková Petra

Petra vybojovala pro náš klub na krajském přeboru dorostenek bronzovou medaili ve dvouhře i ve čtyřhře. V semifinále musela skrečovat pro poranění kotníku.

Duben Jan

Honza uhrál semifinále na céčkovém turnaji v Jihlavě ve dvouhře i ve čtyřhře.

Ventrča Václav

Véna uhrál čtvrtfinále na krajském přeboru dorostu ve dvouhře a semifinále ve čtyřhře. Na béčku na Slovácku na svém oblíbeném povrchu uhrál semifinále ve dvouhře a vyhrál čtyřhru.

Starší žactvo

Zástěrová Lucie

Lucce se podařilo uhrát čtvrtfinále na krajském přeboru dorostu ve dvouhře. Výborný výsledek uhrála Lucka na béčku starších žákyň v Přerově. Vybojovala několik těžkých tříseťáků a podlehla až ve finále Urbanové (TK Agrofert Prostějov).

Prusenovský Adam

Adamovi se podařil pěkný „zářez“, když porazili na béčku v Jihlavě společně se Suchaněm hráče první desítky v ČR Fedaska s Hozmanem a vybojovali třetí místo.

Juřena Michal

Michal pokračoval ve výborných výkonech a uhrál semifinále na béčku v Havířove. Probojoval se také z kvalifikace áčkového turnaje ve Frýdky Místku.

Davidová Natali

Natka sbírala vynikající výsledky ve čtyřhře na bečku v Přerově zvítězila společně s Urbanovou a společně s Válkovou prohrála až ve finále turnaje SK Raketa. Na Áčku v Mostě pak s Mlenskou vybojoval semifinále.

Rektořík Marek

Marek po zdravotních problémech uhrál semifinále na céčku starších v Třinci.

Mikulcová Nela

Nelča pokračuje ve výborných výkonech a na turnaji dorostu v Havířově uhrála semifinále v singlu a finále v deblu.

Mladší žactvo

Hanačík Antonín

Tonda uhrál finále ve čtyřhře na turnaji starších žáků ITS v Olomouci. Na áčku mladších žáků společně s Horáčkem uhráli vynikající finále.

Bodlák Dominik

Domča získal uhrál svůj první „velký výsledek“, když po výborných výkonech postoupil do finále ve dvouhře na dobře obsazeném céčkovém turnaji na Mladcové.

Páže Tomáš

Tom v únoru zahájil tenisovou sezonu a uhrál semifinále v singlu a finále v deblu na turnaji SK Raketa a další semifinále přidal společně S Honzou Prusenovským na turnaji na Mladcové a finále v deblu ještě přidal ve Studénce.

Krajča Jakub

Kuba společně Ondruškem uhrál semifinále v deblu na turnaji v Líšni.

Majc Mario

Maja hladce porazil všechny soupeře na céčkovém turnaji na Vršavě a připsal si další vítězství do své sbírky. V deblu společně s bráchou těsně podlehli v semifinále.

Ostravská Adéla

Aďa společně s Galnorovou uhrály finále na turnaji v Rožnově, kde prohrály až v supertiebreaku.

Prusenovský Jan

Honza v únoru uhrál semifinále a finále v deblu společně s Tomem Pážem na SK Raketě a na Mladcové.

Marušáková Agáta

Agi uhrála své první semifinále v singlu na turnaji ve Frýdky Místku a společně se Šimkovou uhrály finále v deblu.

Baby tenis

Na domácím turnaji se tentokrát nikdo z našich hráčů neprobojoval na medailová umístění. Kája Šmídova byla na 5. místě, Jirka Ostravsky na 6. místě, Terka Hlobilova na 7. místě. Pochvalu zaslouží i naši nejmladší Agáta Hujíková, Kristýna Marušáková, které sbírají své první zkušenosti na turnajích.