Úvodní turnaj sezony vynesl 16 tisíc pro handicapovanou Ivu

Nový rozměr dostal úvod letní sezony na antukových kurtech ve Zlíně. Náš tenisový klub se spojil se spolkem Srdce na pravém místě a v rámci zahajovacího turnaje členů TK Zlín pomohl vybrat mezi hráči 16 tisíc korun pro zdravotně handicapovanou holčičku Ivu.

„Je znát, že i rekreační tenisté mají srdce na pravém místě, tedy v intencích našeho spolku, který se tak i jmenuje. My už se snažíme společně s dobrými lidmi i širší podnikatelskou veřejností pomáhat dětem se zdravotním znevýhodněním od roku 2014,“ připomněl přímo na dvorcích Jakub Kohoutek, který spolek Srdce na pravém místě vede.

Kromě šlechetných činů byly na úvod letní sezony k vidění parádní tenisové výkony, skvělé nálada a kamarádství. „Do turnaje ve čtyřhře se zapojilo 22 hráčů. Z vítězství se nakonec radovala dvojice Radim Tománek, Jan Čada, které ve finále 6:3 porazila Karla Mikulce s Ondřejem Bětákem,“ upřesnil šéf TK Zlín Jan Macharáček. „Ale tentokrát opravdu vyhrál úplně každý, kdo pomohl usnadnit život malé Ivě,“ poděkoval všem zúčastněným předseda.

„Budeme se snažit získat speciální vůz, samozřejmě chci všem poděkovat, další peníze by měli věnovat naši stálí partneři. Pomáháme se Srdcem na pravém místě řadě dětí, teď už máme vyhlédnutých dalších pět,“ shrnul po turnaji Jakub Kohoutek.