V létě dětský tenisový tábor. Přihlaste se včas!

Po velkém zájmu mladé tenisové veřejnosti se Tenisový klub Zlín rozhodl opět během letních prázdnin uspořádat oblíbený dětský tenisový tábor. Akce je určena pro děti již od 5 let. Tábor, ve čtyřech turnusech, bude probíhat formou příměstského tábora, tedy každý pracovní den od 8 do 16 hodin v areálu TK Zlín-Vršava a přilehlém okolí.

Tenisový tábor Na děti bude čekat ranní a dopolední trénink tenisu pod dohledem zkušených trenérů. „Kromě tenisu a hromady legrace budou na příchozí čekat další pestré dětské hry, mimo jiné v přilehlé přírodě krásného prostředí Zlínu-Vršava. Každý turnus se navíc vypraví i do dětského zábavního centra Galaxie nebo na plavecký bazén,“ sdělil předseda Tenisového klubu Zlín Jan Macharáček.

Cena jednoho turnusu je 3300 Kč, tedy včetně stravy v podobě oběda, svačinek a pitného režimu. „Zaskočit nás nemohou ani rozmary počasí. V případě deště máme k dispozici zázemí přetlakové haly se čtyřmi tenisovými kurty,“ upřesnil šéf zlínského klubu, který ve své bohaté historii vychoval mimo jiných i Jiřího Nováka, pátého hráče světa.

Více informací, odpovědi na vaše otázky či rezervaci míst směřujte na email: macharacek@tkzlin.cz nebo telefonní číslo: 602 404 680.

Těšíme se na Vás!

Termíny táborů:

  • Od 18. do 22. července 2022
  • Od 25. do 29. července 2022
  • Od 1. do 5. srpna 2022
  • Od 22. do 26. srpna 2022

Cena: 3 300 Kč