Ventrča je přeborníkem kraje

Naši tenisté ani v předvánočním čase nespí a na kolbištích dosáhli zajímavých výsledků. Níže přinášíme jejich přehled.

Véna Ventrča zahájil vstup do kategorie dospělých ziskem titulu přeborníka kraje ve čtyřhře. Společně se zkušeným Standou Nebojsou z Otrokovic prošli turnajem naprosto hladce a po finálové výhře nad Kopečkem s Coufalem 6:2 6:0 zaslouženě slavili titul.

Petra Horáková si vyzkoušela kvalifikaci na turnaji ITF žen s dotací 15 tisíc dolarů, kde postoupila do druhého kola. V Opavě na turnaji kategorie B pak získala společně s Wojcikovou druhé místo ve čtyřhře.

Michal Juřena pokračuje ve výborných výsledcích v kategorii dorostu. Ve Studénce vybojoval své první finále v singlu a společně s Adamem Prusenovským ovládli čtyřhru na Mladcové. Adam ještě na Mladcové přidal semifinále v singlu.

Andre Majc proletěl hladce turnajem mladších žáků ve Strážnici, když za celý turnaj ztratil pouhé dva gamy a došel si pro celkové vítězství. Společně s Prúdkem ovládli i čtyřhru.

Kája Šmídová si ve svém prvním roce mezi mladšími žákyněmi připsala hned titul ve dvouhře. Ve Zruči nad Sázavou neztratila ani set a po hladkém vítězství nad Janoušovou 6:2 a 6:0 se radovala z vítězství.

Baby tenisti zahájili také svou zimní sezónu. Kristy Marušáková získala krásné třetí místo na Dolině. Jirka Lešinger 6. místo v Brně Líšni a Lena Švecová perfektní 3. místo mezi děvčaty v Olomouci.