Zahajovací turnaj vyhrál Brímus s Maršálkem. Odjeli ve voze Roko Motor

Letní sezona oficiálně začala! Koronavirus a omezení s ní spojené sice posunuly její slavnostní start v podobě tradičního úvodního turnaje členů a partnerů klubu, o to více si jej ale všichni užili. Losovaný turnaj ve čtyřhře nakonec ovládla favorizovaná dvojice Pavel Brímus – Kamil Maršálek, která prošla nástrahy turnaje v konkurenci 17 dvojic bez ztráty kytičky. „Z vítězství máme velkou radost. O našem úspěchu asi rozhodla naše kondice,“ smál se Pavel Brímus.

Na cestě do finále sehrála několik vyrovnaných duelů, v semifinále uspěli až po nervydrásajícím tie-breaku. Na rozhodující klání však nedošlo, neboť jejich finálový soupeř Dušan Machala – Radek Pavelka musel pro svalové zranění prvně jmenovaného duel vzdát.

„Turnaj vyšel na jedničku. Počasí přálo, na všech kurtech panovala bojovná a současně přátelská atmosféra. Nejlepší dvojice se navíc mohli těšit z cen od hlavního partnera turnaje – prodejce automobilů Roko Motor. Ta vítězům na víkend zapůjčila nejnovější modely Land Rover a Jaguar,“ doplnil a poděkoval všem partnerům a členům klubu předseda TK Zlín Jan Macharáček.