Zlato Karolíny Šmídové na Tennis Europe Junior Tour

• Karolína Šmídová získala ve dvojici s Lucií Ploskuňákovou první evropské zlato ve čtyřhře na turnaji 3. kategorie okruhu Tennis Europe Junior Tour hraného na dvorcích Tenisové akademie v Prešově.
  • Michal Juřena se probojoval do 2. kola na halovém Mistrovství České republiky dorostu ve Valašském Meziřící. V prvním kole si hladce poradil s Hrouškou 6:2, 6:0. Ve druhém kole dokázal vzdorovat prvnímu nasazenému Marku Pazderovi, kterému po výborném výkonu podlehl 4:6, 3:6.
  • Noel Šimonič se společně s Koběrským probojovali do finále čtyřhry na céčkovém turnaji mladších žáků ve Starém Městě, kde však nestačili na pár Macháň–Lukášem 6:7, 0:6.
  • Jirka Lešingr na turnaji kategorie C mladších žáků na kurtech TJ Brno-Komín zvítězil v singlu a v deblu obsadil druhé místo.
  • Na céčkovém turnaji mladších žákyň na dvorcích Tenis Slovácko postoupily Vanesa Macháčková s Eliškou Váňovou do finále čtyřhry. Elišce Váňové se navíc dařilo i ve dvouhře, v níž obsadila celkové druhé místo.
  • Klára Patáková vybojovalo na turnaji mladších žákyň ve Frýdlantu první místo ve dvouhře.
  • Na turnaji dorostu v TC Brno zvítězil pár Nela Mikulcová – Eliška Skýbová v deblu, v singlu pak Nela prošla až do semifinále, kde podlehla Řezníčkové.