Zlínské naděje odehrály další turnaje

Turnaj mladších žáků se o uplynulém víkendu 21.–23. ledna uskutečnil v Brně-Komíně a náš Jirka Lešingr na něm obsadil krásné 3. místo ve dvouhře a spolu s tréninkovým parťákem Adamem Bulejkou 2. místo ve čtyřhře.

Agáta Hujíková pokračuje v kvalitních výkonech a potvrzením toho je 2. místo na turnaji starších žákyň ve Starém Městě na kurtech Tenisu Slovácko. Agáta byla také v kategorii mladších žákyň nominována Jihomoravským tenisovým svazem na Halové mistrovství České republiky mladšího žactva.

V přetlakové hale TK Zlín se ve stejném termínu uskutečnil v pořadí druhý turnaj babytenisu v této sezóně, kde z celkem 16 účastníků bylo šest domácích. Nejlépe se umístil Filip Svozílek na 4. místě, Beata Tománková na 9. místě a Adriana Kubátová na 10. místě.