Zlínští tenisté opět vítězili

Také v lednu nového roku se zlínským tenistům na kolbištích dařilo a zaznamenali nespočet vítězství a úspěchů.

Dospělí a dorost

Ventrča Václav

Véna kvůli zdravotním stavu, studijním a tanečním povinnostem zvládl odehrát jenom jeden turnaj v Bedřichově u Jihlavy. Na silně obsazeném céčku dorostu uhrál semifinále v singlu a těsně prohráli ve finále v deblu.

Duben Jan

Honza vybojoval dva těsné zápasy na Bečku dospělých v Třebíči a probojoval se do čtvrtfinále ve dvouhře. Zároveň splnil přijímací zkoušky a získal sportovní stipendium na univerzitě v USA.

Šmedek Jaroslav

Šméďa pokračuje v tažení na ITF turnajích dorostu. Zvítězil ve čtyřhře na turnaji kategorie 4 v Oberpullendorfu a byl ve finále čtyřhry na turnaji v Praze, kde rovněž uhrál čtvrtfinále ve dvouhře.

Starší žactvo

Juřena Michal

Michalovi se dařilo na krajském přeboru, kde na neoblíbeném povrchu ve Starém Městě postoupil do semifinále v singlu a zvítězil ve čtyřhře. Zvítězil na domácím turnaji na Vršavě v singlu i v deblu. V Havířově na Béčku pak po výborných výkonech se postoupil do semifinále singla.

Davidová Natali

Natka byla úspěšná na krajském přeboru staršího žactva. V singlu postoupila do čtvrtfinále a v deblu získala druhé místo. V Přerově na béčkovém turnaji vyhrála s Urbanovou čtyřhru. Natka se také probojovala do hlavní soutěže na turnaji ETA v Milovicích.

Zástěrová Lucie

Lucka vyhrála dvě silně obsazené „céčka“ na Vršavě a na Mladcové ve dvouhře. Na krajském přeboru staršího žactva uhrála semifinále ve čtyřhře. Na turnaji kategorie B v Přerově se probojovala do finále singla. Na turnaji ETA v Milovicích postoupila do 2.kola v singlu i v deblu.

Mikulcová Nela

Nelča pokračuje ve výborných výkonech z prosince a uhrála ve dvouhře čtvrtfinále na domácím turnaji na Vršavě a na Mladcové.

Prusenovský Adam

Adam se v lednu potýká s nemocemi, tak odehrál pouze turnaj na Vršavě. Kde v semifinále musel kvůli nemoci skrečovat zápas Šafaříkovi a v deblu uhrál finále.

Mladší žactvo

Hanačík Antonín

Tonda perfektně reprezentoval náš klub na krajském přeboru mladšího žactva na TC Brno. Ve dvouhře podlehnul až ve finále suverénnímu Honzovi Rašticovi. Společně pak ovládli čtyřhru a získal pro TK Zlín dvě medaile.

Majc Mario a Majc André

Maja pokračuje ve vítězném tažení na turnajích kategorie C. Zvítězil na výborně obsazených turnajích v Líšni a na Vršave, kde dvakrát porazil ve finále Milara, kterému tím vrátil letošní porážku z krajského přeboru. V deblu vytvořili společný bratrský pár s Andrém a bylo z toho dvakrát semifinále a jedno finále.

Bodlák Dominik

Dominik zvítězil ve čtyřhře na céčkovém turnaji ve Strážnici společně s Tomášem Váňou. Ve zlepšených výkonech pokračoval i na turnaji na Vršavě, kde ve čtvrtfinále podlehl Mario Majcovi. Ve čtyřhře společně s Žampachem vybojovali 3.místo.

Ostravská Adéla

Aďa si po smolných losech v prosinci spravila v lednu náladu finálovou účastí ve dvouhře v Rožnově, kde podlehla suverénní Slaměníkové. Na dalším výborně obsazeném turnaji v Rožnově vybojovala čtvrtfinále ve dvouhře a postoupily do finále ve čtyřhře, kde smolně prohrály v supertiebreaku.

Skvělý výsledek dosáhnul na krajském přeboru ml.žáků, kde společně s Blaškou získal druhé místo v deblu.

Ventrčová Julie a Marušáková Agata

Nerozlučná dvojice vytvořila deblový pár a podařilo se jim uhrát semifinále v Havířově a finále ve Starém Městě. Juldě se podařil turnaj ve Starém městě, kde ve čtvrtfinále potrápila pozdější vítězku. A Agatka uhrála ve dvouhře čtvrtfinále v Rožnově.

Baby tenis

Naši nejmladší se zúčastnili několika turnajů, kde posbírali pěkné výsledky.

Jirka Ostravský uhrál 7.místo na domácím turnaji ve Zlíne a na turnaji v Rožnově vyhrál skupinu a skončil na celkovém 6.místě.

Kája Šmídová uhrála perfektní 2. místo na domácím turnaji ve Zlíně a ještě se dostala do finále turnaje v Tišnově.

Terezka Hlobilová se také zúčastnila domácího turnaje na Vršavě, kde po bojovných výkonech získala 5. místo a na turnaji v Břeclavi vybojovala 3.místo.

Míša Výmola perfektně reprezentoval náš klub na domácím turnaji, kde vyhrál těžkou skupinu a nakonec skončil na 4. místě.